Yearly Archives: 2015

Dziękuję

W tym tygodniu ostatnim weselem oraz ostatnią sesją rodzinną w studio szczęśliwie zakończyłem bardzo intensywny ale wspaniały i wyjątkowy sezon ślubny 2015!

Co prawda intensywna obróbka zdjeć z tego roku rozplanowana jest aż do Walentynek ale myślę, że przy końcu roku to dobry moment na podziękowania :)

Paweł Klima Fotografia to nie tylko ja. To wspaniała ekipa ludzi którzy razem ze mną dla Was pracuje. To świetny zespół, który na przestrzeni ostatnich lat udało mi się skompletować. To jest właśnie moje największe osiągniecie oraz duma. Prawdziwy zaszczyt ze mogę z Nimi współpracowac :)

Dziękuje Pani Iwonce, za cierpliwość i za to, że z największym zaangażowaniem projektuje oraz tworzy dla Was najpiękniejsze albumy jakie kiedykolwiek widziałem.

Dziękuje moim asystentom Szymonowi (fotografia ślubna) oraz Dorocie (fotografia studyjna i rodzinna) którzy pod moim okiem szkolili swój warsztat oraz bardzo mi pomagali. Macie ogromny potencjał a przed Wami ogromne możliwości w fotografii. Trzymam kciuki licząc na dalszą współpracę :)

Dziękuję całej załodze z biur rachunkowych w Katowicach (Pani Agata) i Raciborzu (Pan Krzysztof)), którzy dbają o wszystkie sprawy papierkowe, kadrowe, prawne i podatkowe. Dzięki Wam mogę o tych sprawach zupełnie zapomnieć :)

Ale przede wszystkim bardzo chciałem podziękować Magdalenie które spędziła w tym roku ze mną w studio setki godzin przy obróbce zdjeć. To dzięki Niej każda para otrzymała co najmniej dwa razy więcej zdjeć niż mieliśmy to ustalone u umowach. Każde moje zdjęcie zostało przepięknie, skrupulatnie przygotowane. Dzięki Niej kończymy kolejny rok znowu ze 100 % zadowoleniem naszych Par Młodych :)

Dzięki Magda, że wytrzymałaś tyle czasu z takim wrednym szefem i mam nadzieje ze z równie wielkim zapałem będziemy działać razem przy zdjęciach od początku przyszłego roku :)

Dzięki Wam wszystkim mogłem poświecić więcej czasu na to co lubię najbardziej, czyli robieniu zdjeć oraz na to co kocham najbardziej czyli moja rodzinkę :)

Dziękuje!

Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej zdjęć :)

Ewa i Piotr Reportaż

Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej zdjęć :)

sesja narzeczeńska z pieskiem

Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej zdjęć :)

Iza i Kazik

Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej zdjęć :)

Paulina i Paweł – sesja plenerowa

Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej zdjęć :)

Irenka i Tomek Sesja Plenerowa

Irenkę i Tomka poznałem dopiero w momencie kiedy przyjechali do mnie na sesję5 minut później  był już ogień, sami zobaczcie

Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej zdjęć :)

Ewa i Artur

Kliknij tutaj aby zobaczyć więcej zdjęć :)

F a c e b o o k